KONST / Litografier / Litografier 13581657
nr 1358 1657
Rune Wenliden
(f. 1935), Sverige
Litografier, 3 st, Signerad, numrerad 364/600, Kustmotiv. Motivet: 22x31 cm
Rune Wenliden, svensk målare och illustratör född 1935.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 november 2020
kl 19:06:25
30/10 11:38:58
2/11 18:52:19